MoleculePC

Hakkımızda

Hakkımızda

Avasya teknoloji olarak kurulduğu tarihten bu yana müşteri odaklı ve yenilikçi vizyonuyla Türkiye’nin katma değerli teknoloji iş ortağı olarak 2.000’in üzerinde ürün çeşidini, geniş kadrosu ile IT ürünlerini kurumlara ve son kullanıcılara ulaştırmaktayız.

Birçok dünya markasının dağıtım, proje, satış ve satış sonrası hizmetlerini, en üst düzeyde katma değer ve müşteri memnuniyeti hedefiyle sürdürmekteyiz.

Müşterilerimizin teknolojik ihtiyaçlarının belirlenmesi, çözümün oluşturulması, danışmanlık, projelendirme, devreye alma ve satış sonrası desteği kapsayan aşamalardan oluşmaktadır.

Entegretör kimliğimiz ile yakaladığımız başarıyı son yıllarda e-ticaret alanında yaptığımız atılımlar ile daha da ileriye taşımaktayız.

Avasya Teknoloji olarak Oyun sektörüne Molecule Gaming markamız ile girmiş bulunmaktayız.
IT sektöründeki en büyük dünya markalarını yanımıza alarak, onların ürettiği son teknolojideki ürünleri en iyi fiyatlarla sizlere sunmayı ve satış sonrasında kaliteli hizmet vermeyi görev edindik.

Molecule Gaming, Avasya Teknoloji ‘nin markasıdır.

Neden MoleculePC ?

7/24 Sipariş ve Destek

MoleculePC üzerinden 7/24 online sipariş verebilir, 09:00 – 18:00 saatleri arasında destek hattımızdan sipariş verdiğiniz ürünlerin durumu hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Yüksek Kalite

MoleculePC, Dünyaca ünlü teknoloji markalarıyla iş birliği içerisinde olarak, gaming ekipmanları konusunda en üst kalite ürünler sunmaktadır.

Hızlı Teslimat

Sipariş verdiğiniz ürünler en hızlı şekilde tedarik sürecine alınarak, en kısa sürede tarafınıza ulaştırılmaktadır.

Mutlu Müşteriler

Kalitemizi ve çalışma azmimizi korumamızı sağlayan, bizden memnuniyet duyan binlerce müşterimize sonsuz teşekkürler.

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
  • Image
  • Availability
  • Additional information
  • Price
  • Add to cart
Click outside to hide the comparison bar
Compare