Her hafta verdiği yeni ücretsiz oyunlarla oyuncuların yüzünü güldüren Epic Games, bu haftada bomba gibi oyunlarla geldi.
Epic Games, uzun bir süredir en sevilen oyun platformlarından biri olmaya devam ediyor. Her hafta verdiği ücretsiz oyunlarla kullanıcı sayısını her geçen gün artıran platform, geçtiğimiz günlerde 500 milyon kullanıcı sayısına ulaştığını açıkladı. Bununla birlikte halihazırda devam eden ücretsiz oyun kampanyası büyük bir ilgi görmeye devam ediyor.
Oyuncuların pek çoğu en sevdiği şeylerden biri oynadıkları oyunlarda keyifli vakit geçirmek ve bu oyunlara ücretsiz bir şekilde sahip olabilmekten büyük bir mutluluk duyuyor. Bu sebeple de Epic Games, oyuncular tarafından oldukça fazla seviliyor. Bu hafta Epic Games’in ücretsiz olarak verdiği oyunlar ise oldukça ilgi çekici. Peki bu oyunlar neler?

Total War: WARHAMMER
Bir aksiyon ve strateji oyunu olan Total War: WARHAMMER’da devasa ordularla savaşıp, fetihler gerçekleştirebilir ve büyük bir orduya emredebilirsiniz. Yüzlerce saat başından kalkmadan oynayabilir ve gerçek zamanlı olarak farklı insanlarla savaşabilirsiniz. Oyunun evreninde belki de oynanışı en keyifli kılan şeylerden biri; cüceler, vampirler ve orklarla birlikte savaşabiliyor olmanız. Bununla birlikte çevrim içi olarak gerçek zamanlı savaşlarda yerinizi alabilir ve fethettiğiniz bölgelerle ordunuzu güçlendirebilirsiniz.
Total War: WARHAMMER çıktığı günden bu yana çok konuşuldu ve grafikleri, oynanışı ve hikayesiyle eleştirmenlerden tam not almayı başardı. Bizlere farklı bir Total War dünyası sunan oyun, 345 TL’lik satış fiyatına sahip. Strateji ve savaş oyunu sevenlerin birçoğunun illaki bir yerde yolunun kesiştiği ancak fiyatından dolayı almaya cesaret edemediği Total War: WARHAMMER’a Epic Games üzerinden 7 Nisan tarihine kadar ücretsiz sahip olabilirsiniz.

City of Brass
BioShock tarafından geliştirilen City of Brass, birinci şahıs bir aksiyon macera oyunu. City of Brass evreninde masalsı bir deneyim yaşarken aynı zamanda karşınıza çıkacak olan düşmanları alt etmeniz gerekiyor. Oyundaki Binbir Gece Masalları teması oldukça güzel işlenmiş ve oynanışa büyük bir keyif katıyor. Oyunda bir hırsız olduğunuzu unutmayarak bir hırsız gibi düşünmeniz ve yolunuza çıkan sandıkları veya tarihi eserleri yağmalamanız gerekiyor. City of Brass oynarken bu tatlı maceranızda karşınıza çıkacak düşmanları yenebilmek için silahlarınızı ve zırhınızı güçlendirebilir ve düşmanlarınızı kolaylıkla alt edebilirsiniz. Bununla birlikte şimdiden birçok kez ölmeyi de göze almalısınız çünkü oyunda sizi bekleyen pek çok Boss var.
Oyun, çok sayıda oyuncudan olumlu eleştiriler almayı başardı ve oyuncular tarafından sevilerek oynanan bir oyun haline geldi. Sizleri tatlı bir maceraya çıkartacak olan City of Brass 29 TL’lik bir satış fiyatına sahip ve şu anda Epic Games üzerinden 7 Nisan’a kadar ücretsiz bir şekilde sahip olabilirsiniz.