Dying Light 2: Stay Human yayınlandı. Aylardır heyecanla beklenen yapım sonunda oyun severler ile buluştu. Oyunun deneme yayınları, incelemeleri geçtiğimiz günlerde peş peşe yayınlamıştı. Kimi yayınlar geçer not verirken kimi yayınlar da oyuna ortalama not verdiler.

Techland tarafından geliştirilen ve yayınlanan oyunun mazisi 2015’e dayanıyor. Uzunca süredir haberdar olduğumuz ikinci oyun ise iki kez ertelenmişti. Tek ve çok oyunculu olarak oynama seçenekleri sunan Dying Light 2, Türkçe dil desteği ile geliyor. Oyunun bireysel taraftaki değerlendirmeleri olumlu. Pc tarafında üç farklı sürüm ile sunuluyor.

Bölgesel fiyatlandırmaya karşın çıkış yapan oyun, konsol ve Pc platformlarında farklı fiyatlarla sunuluyor. Pc tarafında standart sürüm 349 TL olarak belirlendi. Konsol mağazalarındaki fiyat 470 TL fiyat söz konusu. Deluxe ve Ultimate Edition paketleri de sunulan oyunun Deluxe Edition PC fiyatı 469 TL, Ultimate Edition fiyatıysa 599 TL. Deluxe ve Ultimate Edition PlayStation tarafında 569 ve 709 TL olarak belirlenmiş. Xbox ise 575 ve 700 TL olarak sunuyor.